Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Eraklient

Teie raha täna ja tulevikus

Investeerimine

Kas soovite koguda raha oma lastele? Koguda millegi suure ostmiseks ilma laenu võtmata? Kindlustada oma pensionipõlve või maandada riske? Tahate ühekordselt investeerida suuremat summat? SEB asjatundlikud nõustajad oskavad välja pakkuda just Teie jaoks sobivaid lahendusi.

Registreerun nõustamisele

 • Investeerimisfondid

  Investeerimisfondid

  Üleilmse haardega ja eri varaklasse kombineerivate fondide kõrval saad raha paigutada ka fondidesse, mis investeerivad kindlasse geograafilisse piirkonda, varaklassi või majandusharusse.

  Loen edasi

 • Väärtpaberikontod

  Väärtpaberitehingute tegemiseks peate avama endale väärtpaberikonto. SEB kaudu võite avada Eesti väärtpaberite keskregistris (EVK) registreeritud või pangasisese väärtpaberikonto. Konto saate avada nii internetipangas kui ka lähimas SEB kontoris.

  Loen edasi

 • Investeerimiskonto

  Investeerimiskonto

  Alates 2011. aastast saab eraisik investeerimistulude maksustamist investeerimiskontot kasutades edasi lükata. Selleks tuleb tehinguid finantsvaraga teha üksnes investeerimiskonto kaudu. Kuni Te teenitud tulu investeerimiskontolt välja ei võta, tulumaksukohustust ei teki.

  Loen edasi

 • Aktsiad ja ETF-id

  Aktsiad ja ETF-id

  Oma investeeringute väärtuse kasvatamine nõuab nii head analüüsivõimet, teadmisi kui ka kogemusi. Ajalooliselt on aktsiaturud pakkunud kõige kõrgemat tootlust, samas kaasneb aktsiainvesteeringutega üldjuhul ka kõrgem risk kui näiteks investeerimisfondidega.

  Loen edasi

 • Elukindlustus

  Hoolitsemine oma lähedaste eest on meie kõigi igapäevane ja loomulik tegevus. Elukindlustus võimaldab meie lähedastel toime tulla ka siis, kui me ise enam nende eest hoolitseda ei saa.

  Loen edasi

 • Pension

  Kui soovid pensionile jäädes säilitada oma senist elustandardit, on oluline koguda raha täiendavalt pensioni II ja III sambasse.

  Pensioni II sammas
  Pensioni III sammas

 
 

Foorumi artiklid

 • Investeerimine - 05.12.2016

  Mis on vastutustundlik investeerimine?

  Mis on vastutustundlik investeerimine?

  Viimastel aastatel on kogu maailmas muutunud väärtushinnangute ning kasvava nõudluse tõttu üha rohkem investeerimisühinguid ja fondivalitsejaid hakanud kasutama vastutustundlikke investeerimisstrateegiaid – investeeritakse ettevõtetesse, kes tegelevad aktiivselt oma äri keskkonna-, sotsiaalsete ja hea ühingujuhtimise aspektidega.

  Loen edasi

 • Investeerimine - 12.09.2016

  Kuidas mõõta oma riskitaluvust investeerimisel?

  Kuidas mõõta oma riskitaluvust investeerimisel?

  Risk on lihtsalt öeldes ebakindlus selle suhtes, mis investeeritud rahaga juhtuma hakkab. Ühelt poolt tähendab suurem risk võimalust teenida investeeringu pealt kõrgemat tulu, teisalt aga ohtu kaotada oma investeering.

  Loen edasi

 • Investeerimine - 28.06.2016

  Noorena on kõige parem investeerimisega alustada

  Noorena on kõige parem investeerimisega alustada

  Noorena tundub, et elu tahab elamist just nüüd ja praegu ning sellele, mis juhtub aastakümnete pärast, on aega ka hiljem mõelda. Paraku moodustab pensionipõlv olulise osa elust ja selleks, et seda aega samaväärselt nautida, on mõistlik tulevikule mõelda juba varakult.

  Loen edasi

 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.