Ava kodulehe mobiiliversioon Üles

Äriklient

Turvaline ja soodne sularahata arveldamine

Maksete kogumine

Makseid saate koguda mitme tehnilise lahenduse abil, mis kõik on sularahaarveldusega võrreldes kiiremad, turvalisemad ja mugavamad. Kogudes makseid elektrooniliste kanalite kaudu teete enda ja oma klientide elu kergemaks.

 • Kaardimaksete vastuvõtmine

  Kaardimaksete vastuvõtmine

  Kaardimaksete vastuvõtmine kasvatab Teie ettevõtte käivet ning vähendab sularahaga seotud kulusid ja riske. Sõlmige SEB-ga kaardimakse kaupmeheleping ning saate makseterminali kasutama hakata.

  Loen edasi

 • Maksete kogumine internetis

  Maksete kogumine internetis

  Teie ettevõtte kodulehel asuv pangalink muudab teenuste ja kaupade eest raha küsimise lihtsaks. Pangalingi kaudu saate makseid vastu võtta kohe ja turvaliselt.

  Loen edasi

 • Maksete kogumine e-arvega

  Maksete kogumine e-arvega

  E-arvete edastamine on ettevõttele mugavam ja soodsam kui paberarvete trükkimine ning postitamine. Maksjatel on arve tasumiseks võimalik otse e-arvelt algatada eeltäidetud maksekorraldus või sõlmida selle e-arvega seotud teenuse eest regulaarseks tasumiseks e-arve püsimakse leping.

  Loen edasi

 
 
 
 
S|E|B

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta SEB kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Your web browser does not correspond to the requirements needed to visit SEB website. Please change web browser or device that you use for browsing the site.

Внимание! Ваш браузер не отвечает требованиям, необходимым для посещения сайта SEB. Просим поменять браузер или устройство, при помощи которого вы производите поиск в браузере.